Roma vlada Rimom - Bomba Kolarova (VIDEO)

> 17:17

Derbi Rima obeležili magija Pelegrinija i golčina Kolarova.

Sve podseća na 2017. godinu, Mercedes nezaustavljiv!

U 147. "Derbiju dela Kapitale" između Rome i Lacija, "Vučica" je slavila sa 3:1 i u poslednjih 11 mečeva ove dve ekipe, zabeležila sedmu pobedu. Počeli su Lacijali znatno bolje, imali su inicijativu i više napada.

Međutim, povreda Havijera Pastorea je donela prevagu, umesto njega je ušao Lorenco Pelegrini i napravio pravu pometnju u odbrani Lacija. Italijan je svoj tim doveo u vođstvo u 45. minutu kada je u kaznenom prostoru 'Nebesko plavih' bio najsnalažljiviji i na spektakularan način savladao Strakošu.

Ipak, na početku drugog poluvremena Lacio ponovo ima inicijativu i preko Imobilea stiže do izjednačenja, 1:1.

Međutim, novom bombom Aleksandra Kolarova, radost Lacijala je trajala kratko, 2:1. Srpski reprezentativac je iz slobodnog udarca savladao Strakošu na fantastičan način.

Tim Simonea Inzagija je morao da se uozbilji ukoliko je želeo da odnese bodove sa Olimpika, međutim sve nade je skinuo Federiko Facio u 86. minutu svojim pogotkom. Pogodite ko je asistirao, Lorenco Pelegrini junak ovog meča.

Pored Kolarova, čitavu utakmicu odigrao je i Sergej Milinković Savić u dresu Lacija.

Kako će Barsa nadoknaditi njegov izostanak?

Ronaldo: Čestitao sam Luki, dominiram već 15 godina