Napoli se izvukao, sledeća meta - Crvena zvezda!

> 20:33

Fudbaleri Napolija su pred dolazak u Beograd zabeležili bitnu pobedu u derbiju Serije A.

Tunis pokazao zube Grbićevim tigrovima

U četvrtom kolu Serije A, Napoli je savladao Fiorentinu na svom terenu sa 1:0, golom Lorenca Insinjea u 79. minutu.

Nismo gledali interesantnu utakmicu. U prvih 45 minuta nije bilo neke lepote, a ni ozbiljnih prilika. U nastavku ista priča, po koji pokušaj ali ništa ozbiljno sve do 79. minuta.

Napoli je ni iz čega stigao do tri boda. Milik je uposlio Insinjea koji je matirao poljskog golmana. Fiorentina nije uspevala da se vrati, Zjelinski je u završnici imao šansu da poveća prednost ali sve u svemu, Napolitanci su se izvukli.

Napoli je došao do trećeg trijumfa u sezoni i ima 9 bodova kao i vodeći Juventus, s'tim da klub iz Torina sutra igra sa Sasuolom.

Veliko iznenađenje je napravila Parma koja je savladala Inter na Đuzepe Meaci golom Dimarka u 79. minutu. Neroazuri su nastavili da se osipaju od početka sezone i dele bodove kao na pijaci.

Vrlo loš početak sezone nakon ambicioznog prelaznog roka. Posle četiri kola, Inter ima svega četiri boda.

Stojković i Rikardo spasioci Partizana - loše je ovo, mnogo loše...