PL: Votford očerupao "petlove" na VIkaridžu, Junajted slomio Barnli

> 19:19

Havi Garsija je uneo novu energiju u Votford koji ne prestaje da čini čuda.

"Poker" Ajaksa - Tadić ponovo doktorski

Fudbaleri Votforda su napravili iznenađenje i savladali Totenhem sa 2:1 (0:0). Na Vikaridž roudu smo videli duel dve ekipe koje imaju maksimalan učinak posle tri kola.

Međutim, tim Havi Garsije je nastavio da čini čuda pa će posle četiri kola imati isto toliko pobeda.

Nakon Barnlija, Kristal Palas i Brajtona, pao je jedan od favorita za titulu Totenhem. Igrao se 53. minut, kada je nespretni Dukure savladao sopstvenog golmana, "Pevci" su poveli sa 1:0.

Od tog trenutka, kreće Votford na sve ili ništa. Agresivnom i požrtvavnom igrom su stigli do egala već u 69. minutu kada je Troj Dini pogodio nakon centaršuta Holebasa za 1:1.

Nastavio je Votford da napada. Holebas je sjajno izveo korner, u skoku je najbolji bio Ketkart koji šalje Vormu loptu iza leđa za 2:1. Totenhem je od tog trenutka krenuo na sve ili ništa ali rezultat je ostao isti i Votford posle četiri kola ima maksimalnih 12 bodova.

Mančester junajted je prekinuo seriju od dva poraza i savladao Barnsli sa 2:0.

Poveli su u 27. minutu, strelac je bio Romelu Lukaku. Isti igrač je bio precizan i u 44. kada je nakon udarca Lingarda belgijski napadač rutinski pogodio nebranjen deo mreže.

Bilo je to sve što se golova tiče na ovom meču. Međutim, šok za junajted je usledio u 71. minutu kada je Barsli oštro startovao nad Rašfordom. Ali mladi Englez se toliko iznervirao da je sa zemlje šutnuo rivala pa mu se potom uneo i u lice.

Sudija Mos je napadača Junajted počastio direktnim crvenim kartonom. Mogao je Mančester i sa igračem manje do novog gola, Lukaku je imao šansu za het trik u 80. minutu, ali je ipak bio neprecizan.

Junajted se nakon ove pobede popeo na deseto mesto sa 6 bodova koliko imaju i Everton, Lester i Arsenal.

Đorđević: Bjelica je veliki majstor, šalje ogromnu poruku svima!