PL: Alisonova glupost ostala nekažnjena, Redsi ukrali 3 boda

> 15:34

U prvoj utakmici trećeg kola, fudbaleri Liverpola su slavili protiv Lestera sa 2:1.

Partizan ponovo pao - stižu nove tužbe

Gosti su sjajno otvorili utakmicu pogotkom u ranoj fazi. Mane je doveo Liverpul u prednost u 10. minutu. Robertson je sjajno prošao po levoj strani, dodao Senegalcu koji je sjajno realizovao ovaj napad.

Na 2:0 je ekipa Jirgena Klopa povećala samo minut pre kraja prvog poluvremena. Milner je izveo korner, pogodio Firmina koji je povisio prednost svoje ekipe.

U drugom poluvremenu su lisice vršile pritisak i uspeli da smanje prednost nakon velike greške golmana Alisona. Naime, u 63. minutu drugi najskuplji golman na svetu je pokušao da predribla Medisona koji mu je ukrao loptu, dodao Gezalu koji je loptu poslao u mrežu Redsa.

Međutim, to je bilo to, Lester nije uspeo da uradi ništa više do kraja utakmice pa je Liverpul odneo vrlo važna tri boda.

LESTER: Šmajhel - Rikardo Pereira, Morgan, Megvajer, Čilvel - Mendi, Ndidi, Gezal, Medison (od 83. Amarti), Olbrajton (od 61. Ihenačo) - Grej (od 76. Okazaki).

LIVERPUL: Alison - Robertson, Van Dajk, Gomez, Aleksander Arnold (od 89. Matip) - Milner, Henderson (od 71. Keita), Vajnaldum - Mane, Salah (od 71. Šaćiri), Firmino.

Juve sprema teren - Pogba dolazi u januaru!