Serija A: Juventus pobedio, Ronaldu izmakao pogodak

> 20:12

Juventus je u derbiju drugog kola Serije A savladao Lacio sa 2:0.

Šurbatović: FSS ne sarađuje sa menadžerima; Milivojević treba da zasluži poziv u budućnosti

Na papiru izgleda kao rutinska pobeda ali pomučio se torinski klub kako bi došao do pobede. Obe ekipe su ušle napadački u ovaj meč ali tim Simonea Inzagija se nije dobro snašao pa Ćiro Imobile gotovo nije imao ni jednu izglednu šansu.

Juventus je poveo u 30'. Miralem Pjanić je nakon odbitka natrčao na loptu i sjajno šutirao i savladao Strakoša sa nekih dvadeset metara.

Uzbudljivo je bilo u drugom poluvremenu. Ronaldo se našao u 71' kada ga je Strakoš uz pomoć prečke sprečio da postigne gol. Ipak, četiri minuta kasnije Portugalac se našao u novoj gol šansi ali i ovoga puta se isprečio golman odbivši loptu do Mandžukića koji postiže pogodak za 2:0.

Sergej Milinković-Savić se nije najbolje pokazao i nije uspeo da pripreti. Samo jedan kvalitetan centaršut u 45' je sve što je Sergej uradio na ovoj utakmici. Dušan Basta je utakmicu presedeo na klupi.

JUVENTUS: Šćešni - Kanselo, Bonući, Kijelini, Aleks Sandro - Kedira, Pjanić (od 69. Džan), Matudi - Bernardeski (od 59. Daglas Košta), Mandžukić, Ronaldo.

LACIO: Strakoša - Radu, Aćerbi, Valas - Lulić, Milinković Savić (od 79. Durmisi), Lukas Leiva, Parolo (od 64. Badelj), Marušić - Alberto (od 64. Korea), Imobile.

F1: Hamilton najbrži i na kiši

KONFERENCIJA ZA MEDIJE – SUBOTIČANI NA “KROVU”

PL - Vatromet na ostrvu, golovi crveni kartoni...