Prazne tribine kao najveći utisak

> 23:04

Crvena zvezda i Salcburg remizirali u ne tako zanimljivoj utakmici.

Još jedna pozajmica za veliku Realovu nadu

Fudbaleri Crvene zvezde i Salcburga su odigrali 0:0 u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prazne tribine stadiona "Rajko Mitić" u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona u meču između Crvene zvezde i Salcburga. Upravo ovaj detalj je možda i najveći utisak prvog poluvremena ove utakmice.

Nije se ništa konkretno dešavalo, obe ekipe su igrale defanzivno i čekale su grešku protivnika.

Nije bilo pravih šansi u prvih 45' pa se može reći da je utakmica u tim trenucima bila dosadna za one neutralne gledaoce. Radonjić je dobijao najviše lopti ali ništa konkretno nije uspevao da uradi. Na drugoj strani, Januzović i Volf su pokušavali iz ne tako lakih pozicija ali je Borjan, jednom odbranio bez ikakvih problema, a drugi put je Volf prebacio gol.

Najbolju šansu u prvom poluvremenu je imao Jabo kada je šutirao sa nekih 5-6 metara preko gola pred kraj prvog poluvremena.

Drugo poluvreme je počelo u istom intenzitetu. Nije bilo previše zanimljivog fudbala. Odbrane su bile dosta čvrste pa je svaki pokušaj prekidan na 30ak metara od gola.

Najbolju šansu na utakmici je imala Crvena zvezda u 70' kada je nakon kornera Degenek bio najviši u skoku, udarao je glavom ali je Cican Stanković sjajno reagovao. Samo dvadesetak sekundi kasnije, Stojiljković je primio loptu, udarao glavom i bio neprecizan.

To je ujedno bila prva ozbiljna prilika na utakmici za neku od timova.

U nastavku, Salcburg je imao veći posed lopte ali ništa konkretno nije mogao da uradi. Igrali su onoliko koliko im je bilo dovoljno.

Crvena zvezda je imala još jednu šansu preko Veljka Simića u završnici ali ponovo mladi Cican Stanković skida šut.

Čini se da je Salcburg uradio ono što je hteo a to je da nisu primili gol u Beogradu. Takođe, crveno-beli i dalje mogu da razmišljaju o prolazu jer imaju aktivan rezultat ali će biti mnogo teže na gostovanju doći do pobede nego u Beogradu.

Poruka Realu - bacite 120.000.000 i vaš je!

Miletić: Nema predaje!

Nole se okreće novim izazovima - Spreman sam!