Trnava se našostrila

> 22:57

Spartak iz Trnave spremno dočekuje Crvenu zvezdu. Kao uvertira za utakmicu protiv crveno-belih poslužila im je ligaška utakmica protiv Zemplina, koju su dobili sa 3:0 u meču četvrtog kola nacionalnog prvenstva.

SL - Slavili Rad i Mladost, Voši i Čuki po bod

Trener Sprtaka je izveo kombinovani sastav. Ipak čuva neke svoje najbolje igrače za duel protiv Zvezde.

Ali, to se nije previse osetilo u igri branioca titule koji je poveo već u 11. minutu pogotkom austrijskog veziste Fabijana Mizenboka posle dodavanja Erika Jirke.

Jirka je danas baš bio raspoložen za igru, pa se u 67. minutu ponovo našao u ulozi asistenta dok je pogodak za 2:0 postigao Ivan Hladik.

Konačan rezultat postavio je još jedan vezista, Anton Svoboda posle pravovremenog proigravanja Stefana Pekara.