Juve izdominirao, drama pripala Realu

> 23:07

Bili smo svedoci fenomenalne utakmice na stadionu "Santjago Bernabeu", bilo je pravo uživanje gledati meč Real Madrida i Juventusa.

Prvo je bio Tuhel, sada Luis Enrike?

U prvih 15 minuta gledali smo fantastičan tempo, šanse na sve strane, a Juventus je bio nešto srećniji u čitavoj priči, stigao je do prednosti od 1:0 nakon samo dva minuta igre.

Centaršut je stigao sa desne strane, prethodno je Daglas Košta uposlio Kediru, Nemac je sjajnim pasom pronašao Mandžukića koji je pogodio za 0:1. Panika se nije uvukla u redove Real Madrida, i dalje su imali rezultat koji ih vodi u polufinale, ali je i Juventus izledao ovoga puta daleko bolje nego u prvoj utakmici. Videli smo novu šansu u 6. minutu za Juve, Daglas Košta je imao šansu, Navas je odbio loptu i kasnije je zaustavio Iguaina.

U 10. minutu šansa za Real Madrid, Ronaldo je pronašao Modrića, ovaj Bejla koji pokušava atraktivno, ali je Bufon odbranio njegov udarac. U 14. minutu nova šansa za Real Madrid, Ronaldo je šutirao, Bufon je ponovo bio na mestu, a na odbijenu loptu je natrčao Isko koji postiže gol. Ipak, poništen je zbog ofsajda, oko ovoga će biti dosta polemike.

Juventus je bio nešto slabiji u periodu od 15. do 30. minuta, kao da su se spremali za nove napade, a onda su ponovo počeli da napadaju oslabljenu odbranu Real Madrida koja je igrala bez Serhija Ramosa danas.

Lihštajner, koji je u 17. minutu zamenio De Šilja, poslao je loptu sa desne strane ka Mandžukiću, Hrvat pogađa za 0:2.

Prava drama je nastala tada u Madridu, fudbaleri Real Madrida su morali odmah da reaguju i u nadoknadi vremena sreća je bila na strani Juventusa.

Varan je glavom nakon centaršuta pogodio prečku.

Real je u drugo poluvreme krenuo sa Asensijom i Vaskezom, Zidan nije bio zadovoljan izdanjem Gereta Bejla i Kazemira koji su ostali u svlačionici.

Nakon centaršuta sa desne strane Daglasa Košte, Kejlor Navas ispusta loptu pravo na nogu Matuidija. Francuz je siguran, 0:3.

Onda smo došli do 3. minuta nadoknade, Ronaldo spušta loptu ka Vaskezu, Benatija ga obara i Oliver pokazuje na belu tačku. Sve je u tom trenutku palo u vodu. Da bude gore, Bufon je zbog prigovora dobio crveni karton.

Naravno, Kristijano Ronaldo je pristupio izvođenju penala, nije pogrešio, Real je u polufinalu!

Hjuston: Ispao Kecmanović

Kroft: Novaku treba motivator, on je šampion