Ni Arsenal nije uspeo da ostvari pobedu

> 20:07

Fudbaleri Arsenala odigrali su nerešeno sa fenjerašem na tabeli Premijer lige, ekipom Vest Bromvič Albiona 1:1, u 21. kolu Premijer lige.

Arsenal protiv poslednjeplasiranog tima elitnog ranga Engleske nije bio ubedljiv, a VBA je imao nekoliko prilika, koje nije iskoristio.

Veća uzbuđenja viđena su u poslednjih desetak minuta utakmice kada je treći put u poslednjih nekoliko utakmica kao spas mogao da se pojavi Aleksis Sančes iako ga još od letos svi sele iz Arsenala.

Sančes je u 83. minutu izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara, lopta je prošla kroz živi zid, zakačila Meklina i ušla u gol. VBA je od tog trenutka imao nekoliko napada i najbolju priliku je dočekao već u 89. minutu.

Čejmbers na levom boku nespretno igra rukom u svom kaznenom prostoru posle centaršuta Kierana Gibsa, Majk Din svira penal, a Džej Rodriges šutira po sredini i pogađa za 1:1.

Tobdžije su posle novog remija, petog u sezoni preskočili Totenhem na petom mestu PL sa 38 bodova, dok je VBA sada 19. ispred Svonsija sa 16 bodova.

Partizan može da računa i na popust! Jedna od glavnih meta nadomak dolaska u Humsku!

Iako nisu uspeli prošlog leta - Mančester Junajted i Inter odlučili da posluju u januaru!

Heroj meča sa Kelnom se seli u Bundesligu!

Teo bacao magične pasove za pobedu Klipersa, Bogdan odličan u porazu Kingsa! (VIDEO)