Tadić postigao gol!

PREMIJER LIGA: Pobeda Sautemptona nad Lesterom! (VIDEO)

> 15:04

Engleski šampion će se po svemu sudeći ove sezone boriti za opstanak.

Fudbaleri Sautemptona pobedili su na svom stadionu ekipu Lestera rezultatom 3:0 (2:0) u 22. kolu Premijer lige.

Domaći su do pobede došli golovima Vard-Prausa, Džeja Rodrigeza i našeg Dušana Tadića koji je prekinuo golgeterski post.

Sautempton je bio mnogo bolji rival, stvarao je šanse i zasluženo došao do velike pobede.

U 26. minutu Vard-Praus je iskoristio asistenciju Sedrika i pogodio sam ugao za 1:0.

Desetak minuta kasnije, u finišu prvog dela, Rodrigez se našao na pravom mestu posle gužve i povisio na 2:0.

Sautempton je u drugom poluvremenu nastavio da dominira, imao nekoliko prilika, ali je konačnih 3:0 postavio naš Dušan Tadić u 85. minutu.

Ves Morgan je oborio Šejna Longa, a sudija opravdano pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Tadić i zategao loptu pod prečku da dva golmana ne bi mogla da zaustave njegovu bombu.

Bio je ovo drugi gol Tadića posle onog iz septembra meseca kada je matirao Petra Čeha na Emiratima.

Još sporta:

VOŠA NIJE USPELA: Rušević potpisao za beloruskog šampiona!

NEĆE GA SAMO MURINJO, TU JE I TUHEL: Velika trka za supertalentovanog Danca počinje!

MALAGA PALA PRED KRALJEM: Real slavi Ramosa!

TORINO DONEO ODLUKU: Mihin napadač je na prodaju!