Haskić tri puta u mrežu!

> 17:18

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su pred domaćom publikom Radnik sa 4:1, u 24. kolu Superlige Srbije.

NAJAVE SE OBISTINILE! SASTAVI ZA 159. VEČITI DERBI

Izabranici Nenada Lalatovića ostvarili su novi trijumf, ukupno 18. ove sezone u domaćem takmičenju. Strelci za klub iz Niša bili su Haskić u osmom, 30, 43. minutu, odnosno Đorđević u 63. Jedini pogodak za goste postigao je Milovanović u trećem.

Posle 24 odigrana meča Radnički ima 59 bodova i drugi je na tabeli, dok je Radnik osmi sa 29. Fudbaleri Voždovca pobedili su minimalnim rezultatom Vojvodinu (1:0).

Jedini strelac za domaći sastav bio je Mikić u 88. minutu. Voždovac se približio plej-of i zaostaju samo četiri boda, dok je Vojvodina na bod.

Pobede u 24. kolu još su ostvarili Dinamo Vranje, Proleter i Čukarički.

"Derbi je utakmica o kojoj se priča danima"

Agasi opet o Novaku: "Kada je Novak na svom vrhuncu on može da postigne apsolutno sve!"