Zvezda ubedljiva protiv drugoligaša, i dalje se priča o spornom ofsajdu! (VIDEO)

> 17:14

Fudbaleri Crvene zvezde su se plasirali u četvrtfinale kupa Srbije, savladavši TSC Bačku Topolu sa 4:1.

Marković luta, sada ga zovu iz Firence?

Ipak, momenat utakmice se odigrao u 17. minutu kada je Damnjanović presekao povratnu loptu Marka Gobeljića i izašao 1 na 1 sa golmanom, ali je pomoćni sudija podigao zastavicu i signalizirao nepostojeći ofsajd. Velika prilika za gol je propala.

Igrač utakmice je Veljko Simić sa dva postignuta gola, u 39. i 71. minutu. Strelci za Zvezdu su još bili Stojiljković i Joveljić.

Jedini strelac za goste je bio zvezdin štoper Sumaila, koji je u 50. minutu postigao autogol.

"Crveno-beli" su se ovim trijumfom pridružili niškom Radničkom, Partizanu, Spartaku, Vojvodini, Napretku, Mladosti i Radniku iz Sudrulice koji su već obezbedili mesto među najboljih osam u Kupu Srbije.

Četvrtfinale je 13. marta, polufinalni dvomeči su zakazani za 17. april i 15. maj, a finale je na programu 30. maja u Nišu.