SL - Slavili Voša i Proleter

> 17:36

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas na gostovanju subotički Spartak sa 1:0, u utakmici 10. kola Super lige Srbije.

Terzić: Sada kreće ono pravo

Jedini gol postigao je Damjan Gojkov u 85. minutu.

To je druga uzastopna pobeda Vojvodine u prvenstvu, ukupno četvrta, i zauzima šesto mesto na tabeli sa 15 bodova.

Spartak je pretrpeo sedmi poraz u ligi, a treći uzastopni, i pretposlednji je na tabeli sa sedam bodova.

Proleter je kao domaćin u Novom Sadu pobedio Zemun sa 4:1.

Domaći su poveli u 11. minutu golom Ognjena Krasića, dva minuta kasnije prednost je udvostručio Srdjan Vujaklija, a treći gol postigao je Stefan Čolović u 36. minutu.

Pogodak za beogradski tim postigao je Dušan Savić u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Andrejević u 81. minutu.

Proleter je posle treće pobede u ligi deveti na tabeli sa 11 bodova, a Zemun zauzima 11. mesto sa dva boda manje.

Preostale utakmice 10. kola igraju se od 19 časova: Radnički-Partizan, Bačka-Rad, Dinamo-Mačva, Voždovac-Radnik i Napredak-Čukarički.