Joveljić golom sezone za miran san Crvene zvezde

> 21:25

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su i osmi trijumf pošto su u Kruševcu savladali ekipu Napretka rezultatom 3:0.

Grizman: Bilo je teško leto, budio sam se u tri ujutru ne znajući šta da radim!

"Crveno-beli" su u zaostaloj utakmici petog kola Superlige Srbije odigrali koliko im je bilo dovoljno na stadionu "Mladost" i posle derbija se vratili na pobednički kolosek.

Duel sa Kruševljanima obeležio je nekadašnji igrač ovog kluba Marko Gobeljić koji je u 16. minutu postigao neverovatan pogodak koji će sigurno ući u izbor za najlepši ove sezone.

Gobeljić je na kratko dodavanje Lorenca Ebesilija iz prekida uputio spektakularan udarac sa skoro 30 metara i pogodio gornji desni ugao gola Napretka.

Šok koji je usledio na stadionu aktuelni šampion je ekspresno iskoristio i četiri minuta kasnije preko Veljka Simića duplirao vođstvo, čime je i prelomio pitanje pobednika.