SL - Lalat održao obećanje, slavili još Voša i Rad

> 23:32

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas u gostima ekipu Radnika sa 2:1, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Čanak: Zadovoljni smo

Radnički je upisao šesti trijumf od početka sezone i drugi je na tabeli sa 20 bodova, dok je Radnik na 14. poziciji sa sedam osvojenih bodova.

Miloš Milovanović je u finišu prvog poluvremena doveo Radnik u vodjstvo i domaća ekipa je tu prednost čuvala sve do poslednjih 20 minuta meča kada je tim Nenada Lalatovića preokrenuo rezultat.

Golove za ekipu sa Čaira postigli su Lazar Randjelović u 71. i Aleksandar Stanisavljević u 83. minutu.

Fudbaleri Vojvodine su na svom terenu slavili protiv Voždovca sa 3:0. Dva gola za pobednički tim postigao je Nemanja Milojević, u 42. i 51. minutu, a u strelce se upisao i Nikola Srećković u 89. minutu.

Vojvodina je osma na tabeli sa 12 bodova, dok je Voždovac na 13. mestu sa osam.

Fudbaleri Rada su na svom terenu pobedili Mačvu sa 1:0 pogotkom Njegoša Petrovića, a istim rezultatom slavila je i Mladost protiv Proletera. Pobednčki gol za Mladost postigao je Janko Tumbasević.