SL - Krunić pogodio sa izmenama

> 20:01

U prvoj utakmici devetog kola Superlige Srbije, fudbaleri Čukaričkog su na svom terenu savladali ekipu Spartaka Ždrepčeva krv sa 3:1.

Lejver: Predstoji nam dominacija Novaka Đokovića

Domaćini su dobro otvorili utakmicu i poveli već u 13. minutu pogotkom talentovanog Slobodana Tedića

Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću "Brđana" koje je u drugom poluvremenu trajalo svega sedam minuta.

U 52. minutu gosti iz Subotice dolaze do izjednačenja preko Japanca Noborua Šimure.

Odluka Sime Krunića da u igru uvede Asmira Kajevića i Ognjena Mudrinskog u nastavku igre se pokazala kao ključna u trijumfu beogradskog tima.

Prvo je napadač u 78. minutu, samo dva minuta nakon ulaska u igru, doveo svoj tim u novo vođstvo, da bi Kajević u 83. minutu otklonio sve dileme oko pitanja pobednika na stadionu Čukaričkog.