LŠ U19 - Zvezda remizirala sa Napolijem

> 18:14

Omladinske selekcije Crvene zvezde i Napolija remizirale su rezultatom 1:1 (1:1) i nema dileme da bi svaki navijač beogradskog kluba pristao da se i večerašnja utakmica na "Marakani" završi barem ovako ako ne pobedom domaćeg tima.

Gotova sezona za Šarapovu

Oba gola viđena su u prvih 45 minuta. Prvo je u 13. minutu Alberto Senso doveo goste u prednost, da bi samo četiri minuta kasnije nakon odličnog centaršuta Alekse Terzića, Joveljić glavom loptu pospremio u mrežu golmana gostiju.

Na startu drugog poluvremena gosti preuzimaju inicijativu, činilo se da do izražaja dolazi fizička sprema fudbalera Napolija ali je Zvezda ipak uspela da zatvori prilaze golu.

Najbolju priliku za crveno-bele u nastavku imao je Aleksa Terzić ali na kraju nije uspeo da savlada D'Andreu.

Drugi meč Grupe C završen je ubedljivom pobedom omladinaca Liverpula koji su na svom terenu savladali Pari Sen Žermen sa 5:2.

U sledećem kolu omladinci Zvezde gostuju PSŽ.