SL - Svi "kečevi"

> 01:01

Juče su odigrane četiri utakmice Superlige i na svakoj je slavio domaćin.

JOŠ SAMO JEDAN KORAK

Prvo je Čukarički na Banovom brdu pobedio Proleter iz Novog Sada sa 1:0. Gol za "brđane" postigao je Asmir Kajević u 81. minutu.

U preostale tri utakmice je takođe slavila domaća ekipa, a najviše pažnje je privulka utakmica između Vojvodine i Bačke, gde je domaćin slavio sa 2:0. Na prvi gol se čekalo do 70. minuta, kada je Đurić savladao golmana Bačke, a deset minuta kasnije Vinsent Eze je postavio konačan rezultat.

Istim rezultatom je i Voždovac savladala Dinamo. Držali su se Vranjanci do 69. minuta, kada je Pavlović doveo ''Zmajeve'' u vođstvo, a pobedu Voždovca potvrdio je Filip Stuparević četiri minuta kasnije.

Mladost iz Lučana je, posle preokreta, uspela da savlada Zemun sa 2:1. Zemunci su poveli golom Stojkovića u 27. minutu, a preokret su režirali Obiora Odita u 63. i Radivojević u 70. minutu meča za konačnih 2:1 u korist Mladosti.

Divac: Ovaj program šalje lepu poruku - sport ujedinjuje ljude širom sveta