> 21:05

Crvena zvezda savladala Spartak rezultatom 3:0.

Čikago posrće, Paunoviću ostali samo motivacioni govori na "meniju"

Milan Pavkov dva puta i Srđan Babić jednom, su krivci što je "drugi" tim Zvezde savladao Spartak iz Subotice.

Najbolju šansu za Zvezdu u prvih pola sata igre je imao Jevtović u 24. minutu. Meleg ga je uposlio dodavanjem kroz sredinu, a Jevtović je školski gađao dalji ugao gola Lučića sa desetak metara.

Milan Pavkov se u 41. minutu odličnim udarcem pobrinuo da Zvezda na poluvreme ode s prednošću. Fintirao je u jednu, pa u drugu stranu i onda sa 25 metara šutirao u donji desni ugao gola Lučića. Golman Spartaka je zakačio loptu, ali je ona otišla iza njegovih leđa.

Igrao se 68. minuta, Hajdin je izveo dug aut, Pavkov je uspeo da se izbori za prostor i glavom sa prve stative pogodi suprotan ugao za 2:0.

Zvezda je mogla i do 3:0 u 83. minutu kada se istakao golman gostiju Ivan Lučić. Hajdin je savršeno centrirao, Srnić skočio, a Lučić paradom sprečio gol. Međutim tih 3:0 je ubrzo došlo. U trećem minutu nadoknade kada je Srđan Babić odlično skočio na drugoj stativi posle dodavanja Melega i postavio konačan rezultat.

Crvena zvezda posle četiri kola ima maksimalnih 12 bodova.