Bajern demolirao Leverkuzen, het-trik Milera!

> 08:25

Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su Leverkuzen sa 6:2 u polufinalu nemačkog Kupa.

Bavarci su poveli več u 3. minutu golom Levandovskog, a samo nekoliko minuta kasnije isti igrač povisio je na 2:0. Bender uspeva da smanji posle prekida u 16. minutu pogotkom Bendera i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice Bajern nastavlja da dominira, Miler je povisio na 3:1 u 52. minutu posle dodavanja Alkantare, a onda je i sam Alkantara u 60. minutu dao gol za 4:1. Miler je postigao svoj drugi gol za 5:1 na asistenciju Robena, ali je onda Miler kompletirao het-trik u 78. i postavio konačan rezultat.

U 72. minutu Bejli je uspeo da ublaži poraz golom iz slobodnog udarca. Bajern u finalu čeka boljeg iz duela Ajntrahta i Šalkea.