Srpska dominacija na 31. Beogradskom maratonu!

> 13:50

Totalna dominacija srpskih takmičara na 31. Beogradskom maratonu. Prvo mesto osvojio je Kristijan Stošić koji je trku završio sa vremenom od dva sata, 45 minuta i 23 sekunde.

Terzić najavio spektakularan prelazni rok - Ovo je plan!

Drugo mesto zauzeo je srpski atletičar Miloš Dajević sa 2:51,34, a treći je bio takođe srpski atletičar Nenad Milosavljević sa 2:51,38.

Treba napomenuti da je Stošić prvi srpski takmičar koji je trijumfovao u maratonskoj trci od 1990, kada se prešlo na originalnu stazu dugu 42,195 kilometara.

Dario Ivanovski, atletičar iz Makedonije, pobedio je danas u polumaratonu, uz novi rekord staze - jedan sat, osam minuta i tri sekunde.

U ženskoj konkurenciji u polumaratonu, najbolja je bila hrvatska atletičarka Matea Matošević. Ona je pobedila rezultatom sat, 18 minuta i 47 sekundi.

Anri: Pomešana su osećanja jer je teško videti tako velikog čoveka da odlazi

Ožiljak Ivana Rakitića nije uopšte za zezanje!