Uvertira za revanš sa Alborgom odrađena je bez ikakvih problema

"MODRI" PETARDOM POBEDILI ZADAR: Het-trik Duje Čopa i evrogol Arijana Ademija

> 15:43

Trener Dinama Zoran Mamić odmorio je nekolicinu prvotimaca i upisao novi glatki trijumf. Zadrani su u najavi utakmice naglasili kako su "nedorasli protivnik evropskom Dinamu", što su na terenu Maksimira i dokazali. Po 25. put Zadrani su u subotu došli na gostovonje kod Dinama. Prvoj pobedi nisu bili ni blizu, Modri su priču praktično zaključili meč sa dva gola u razdoblju od četiri minuta sredinom prvog poluvremena.

Stelac prvog gola, u 25. minutu bio je Duje Čop, koji je postigao prvi gol ove sezone. Još su se gosti iz Dalmacije opravljali od primljenog gola, a stigao je i drugi. Lopta se odbila na 25 metara do spremnog Arijana Ademija. Kapiten je tukao iz prve i pogodio fantastično! U 52. minutu bilo je 3:0, strelac je bio Soudanija. Četvrti gol Dinamo je postigao u 80. minutu preko Čopa, a u 89. minutu isti igrač dolazi do het-trika.

Izvor: jutarnji.hr