Još jedna Ol-star partija Vučevića, Bobi i Teo ponovo po "krompir"

> 01:01

Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili su Orlando Medžik rezultatom 106:96.

Kad se Nikolić razbesni: "Skinuli ste gaće, mrtvi ste prekosutra.."

Srpski košarkaši Boban Marjanović i Miloš Teodosić nisu dobili priliku na ovom meču i ceo duel su odgledali sa klupe.

Klipersi su meč rešili u drugom poluvremenu koje su dobili sa 61:49. Ekipu Doka Riversa predvodio je Tobajas Heris sa 28 poena i devet skokova, dok je Lu Vilijams postigao 17 i uz to je imao četiri skoka i asistencije.

U poraženom sastavu Nikola Vučević odigrao je dobru partiju, a meč je završio sa 16 poena i 24 skoka, kao i osam asistencija. Klipersi su ostvarili 23. pobedu, dok je Orlandu ovo bio 22. poraz.

Los Anđeles Lejkersi pretrpeli su i peti poraz u poslednjih šest mečeva. Ovoga puta bolji od njih bili su Minesota Timbervulfsi sa 108:86Vulvse su predvodili Vigins i Tauns sa po 28 poena, dok je Dario Šarić postigao šest za samo dvadeset minuta.

Lejkersi su i ovoga puta igrali bez povređenog Lebrona Džejmsa, a najefikasniji bio je Lens Stivenson sa 14 poena.

Bruklin je nastavio sa dobrim partijama pošto je slavio na gostovanju protiv Čikaga sa 117:100. Netse je predvodio Dianđelo Rasel sa 28 poena i pet asistencija, 20 je ubacio Demari Kerol, dok je Džeret Alen postigao 19.

U domaćem sastavu Zek Lavin je postigao 27 poena, Kris Dan 16, a Lauri Markanen 14 poena. Bulsi imaju skor 10/30, a Netsi 20/21.

Četvoroligaš izbacio Marsej, Radonjiću tek 10 minuta!

Kanter ne želi da putuje u London: "Taj prokleti ludak, turski predsednik...Postoji šansa da me tamo ubiju"

I Latinska Amerika se oprostila od "Belog Pelea"

Niko kao srpski trio - Mitrović, Jović i Prijović su No.1!