Klipersi pobedili Finiks, Teo i Bobi ponovo nevidljivi!

> 11:22

Košarkaši LA Klipersa slavili su pobedu na gostovanju Finiksu,121:111. Tim našeg trenera Igora Kokoškova zabeležio je peti uzastopni poraz kod kuće.

Kešelj srušio Krku - Zvezda na 14/0!

Ponovo nismo videli srpske košarkaše u timu iz Los Anđelesa. Boban Marjanović nije dobio šansu da uđe u igru sa klupe, a Miloš Teodosić je izostavljen deveti meč zaredom.

Klipersi su slavili i to pre svega zahvaljujući boljoj igri u prve dve četvrtine. Finiks je ponovo bio očajan na startu, prvu četvrtinu su izgubili sa 38:19.

Na poluvremenu,razlika je bila 24 poena u korist LA Klipersa, ali u nastavku, Sansi su zaigrali nešto abolje, ali nedovoljno da bi napravili rezultatski preokret.

Na kraju, u timu pobednika čak šestorica košarkaša imali su dvocifren učinak. Danilo Galinari je postigao 21 poena uz sedam skokova i šest asistencija, takođe i Lu Vilijams je uspeo da pogodi isti broj poena uz tri skoka i četiri asistencije.

Marćin Gortat je postigao 18 uz 13 skokova, Tobijas Heris i Patrik Beverli po 16 poena, a Montrezl Harel 15 poena. Kod Finiksa, Devin Buker je postigao 23 poena, Ti Džej Voren 20, a Ričaun Holms 16.

Kobajaši ponovo - još jedna pa ulazi u istoriju!

Ovo je bolelo - umesto da lupi "bananu", udario glavom u tablu (VIDEO)

Ninković o Stankoviću: "Ne pamtim kad je u Australiju došlo tako veliko i poznato sportsko ime"