Bobi vodio Kliperse do vrha zapada!

> 12:17

Srpski košarkaši u redovima Los Anđeles Klipersa Boban Marjanović i Miloš Teodosić dobili su minute u utakmici svoje ekipe protiv Atlanta Hoksa.

Prve plate: Ronaldo dao novac majci, Ćavi uzeo toster, Kazemiro pazario mleko...

Klipersi su savladali Hokse na gostovanju sa 127:119 i time zabeležili svoju petu pobedu u nizu, ukupno jedanaestu u 16 mečeva. Tim Doka Riversa je time izbio na deobu prve pozicije zapadne konferencije i izjednačio se sa Portlandom i Memfisom, koji takođe imaju učinak 11-5.

Srpski košarkaši Boban Marjanović i Miloš Teodosić imali su maltene istu minutažu, po skoro deset minuta, a to vreme je mnogo bolje iskoristio centar. Marjanović je šutirao 5/6 iz igre i zabeležio 12 poena, uz jedan skok. Teodosić uputio samo jedan šut ka košu protivnika, koji je promašio, a pritom imao tek dva skoka i jednu asistenciju.

Na drugoj strani dominirao je ruki Trej Jang sa 25 poena i neverovatnih 17 asistencija, dok su dva igrača imala dabl-dabl. Aleks Len po 12 poena i skokova, a Dvejn Dedmon jedan poen više.