Bobi ponovo iskoristio minute

> 11:28

Košarkaši Los Anđeles Klipersa savladali su Minesotu rezultatom 120:109 u utakmici u kojoj je ponovo veoma dobar bio Boban Marjanović.

"Tunel na Marakani je neverovatan"

Marjanović je na terenu proveo skoro 18 minuta i za to vreme postigao 10 poena (3-8 za dva, 4-4 penali), uz 9 skokova, 3 asistencije i 2 blokade.

Bobi je nastavio odlično da koristi minutažu, za razliku od Miloša Teodosića koji još ne može da uhvati napadački ritam posle povrede.

Teo je na dobio 12 minuta na parketu i za to vreme postigao 3 poena i upisao 4 asistencije, uz jednu izgubljenu loptu i 3 faula.

Klipersi su imali više koncentracije u trenucima kada se meč lomio, a do trijumfa ih je predvodio Tobajas Heris sa 22 poena i 10 skokova. Isti broj poena imao je i Danilo Galinari, a Lu Vilijams je dodao 20.

Sa druge strane Derik Rouz je postigao 21 poen, po 20 su dali Džimi Batler i Karl Entoni Tauns koji je dabl-dabl kompletirao sa 12 uhvaćenih lopti.

Ekipa Doka Riversa sada je peta na Zapadu sa 6 pobeda i 4 poraza, dok su "Vukovi" 13. sa skorom 4-7.

Oglasio se i Matić: "Saosećam se sa svima, ali je me to podseća na napad!"

Lane: "Podeljena su mi osećajna, tako da..."

Jović igra, cena raste, velikani zainteresovani...

"Velika prilika za nas da postanemo tim"