San Antonio opet pobedio, Bobi na klupi

OVAJ KLINAC JE NOVA NBA ZVEZDA: Mladi Letonac zakopao Bradonju! (VIDEO)

> 09:26

Boban Marjanović ove sezone dobija veoma malu minutažu u San Antoniju, a ovoga puta u trijumfu ekipe nad Memfisom 92:82 (24:19, 29:20, 21:22, 18:21) Bobi nije dobio šansu ni na kašičicu pa je ispratio utakmicu s klupe. Sparsima je pobeda dobro došla posle poraza u prošlom meču od Nju Orleansa.

Verovatno najlošiji tim u ligi, Filadelfija, ponovo je doživela poraz, a ovoga puta je čak i igrala dobro i vodila na poluvremenu. Bolji od nje bio je Majami s 96:91 (16:28, 16:19, 35:27, 29:17) uz fantastičnu igru Dvejna Vejda koji je postigao 27 poena, a tome pridodao četiri asistencije.

Indijana je potpuno razbila Milvoki uz 20 poena i sedam skokova Pola Džorža.

KREATIVNOST 99: Futsal slobodnjak direktno sa treninga! (VIDEO)

OVO SMO DUGO ČEKALI: Zlatan napokon u Premijer ligi!

BLAMAŽA SANTIJA KAZORLE: Promašio penal za remi kao Teri protiv Mančestera! (VIDEO)

PARTIZAN USRED SEZONE DOBIO POJAČANJE U ŠPICU: Napadač stigao da pomogne timu Ljubinka Drulovića!

Njujork Niksi postaju jedna od onih "simpatičnih" ekipa. Vezali su i četvrti uzastopni trijumf, a ovoga puta na strani su bili bolji od Hjustona uz 24 poena, 14 skokova i čak sedam blokova mladog i izuzetno talentovanog Letonca Kristapsa Porzingisa. Džejms Harden je takođe ubacio 24.