Srbija lako sa Afričkim zvezdama!

> 17:16

Reprezentacija Srbije je nakon poraza od Ukrajine danas zabeležila pobedu protiv Angole rezultatom 69:52 (10:13, 17:17, 22:5, 20:17).

Partizan i Spartak dobili potencijalne protivnike za poslednji stepenik ka Evropi!

Za razliku od jučerašnje loše partije u drugom poluvremenu, izabranici Jovice Antonića su danas drugi deo utakmice odigrali na visokom nivou.

"Odigrali smo odlično svih 40 minuta. Ponovo smo na početku poslednje četvrtine imali „plus 14“,ali smo ovog puta poslednju deonicu odigrali pametno, zahvaljujući dobroj odbrani i organizaciji napada. Svi igrači su dali značajan doprinos pobedi koju ekipa posvećuje Marku Tejiću, kome je