Sudije stale na put Orlićima!

> 00:29

'Orlići' su poraženi u dramatičnoj završnici rezultatom 59:60 (9:21, 19:16, 20:10, 11:13), da bi poslednje poene primili u poslednjoj sekundi posle nepostojećeg faula.

Vesterman se pridružuje Jelovcu

Izabranici selektora Vlade Jovanovića propustili su veliku priliku da savladaju selekciju Francuske i bore se za jednu od medalja, ali se mora istaći da su grubo oštećeni od sudija u samoj završnici meča.

Naš mladi tim je loše počeo utakmicu, imao već u prvoj četvrtini zaostatak od 14 poena, ali je velikom borbenošću uspeo da se vrati u utakmicu i u 36. minutu povede sa 59:52. Dok kraja susreta srpski reprezentativci nisu na žalost uspeli da poentiraju, što ih je uz dve sudijske greške u samom finišu koštalo poraza

Reprezentacija Srbije u nastavku šampionata boriće se za plasman od 5. do 8. mesta, a sledeći rival u subotu (20:15) biće joj selekcija Španije.