UNIKS savladao Saleta i vratio seriju u Minhen

> 20:43

Posle Zenita, još jedna ekipa iz Rusije je ostvarila pobedu u Evrokupu.

Obradović objavio širi spisak!

Uniks je u Kazanju uspeo da savlada Bajern rezultatom 80:73 i izjednačio na 1:1 u seriji. Treća utakmica u seriji će se igrati 14. marta u Minhenu.

Bajern je večeras doživeo prvi poraz nakon 15 uzastopnih utakmica što dovoljno pokazuje u kakvoj formi se nalazi četa Aleksandra Đorđevića.

Uniks je do pobede došao zahvaljajući dobroj igri u drugih dvadeset minuta. U tim trenucima su dominirali Kino Kolom, Trent Loket i Melvin Edžim. Odličan je bio i bivši igrač Partizana, Stefon Lazme koji je meč završio sa 12 poena i 7 skokova.

Kolom je bio najefikasniji sa 15 poena, jedan manje postigao je Loket, dok je Edžim dodao na to još 13 poena. Danilo Anđušić dao je dva poena za šest minuta.

Upravo je Lazme košem minut i po pre kraja doneo Uniksu plus deset (75:65) i rešio pitanje pobednika.

U Bajernu je najefikasniji bio Devin Buker sa 29 poena, Vladimir Lučić je postigao 10 dok je Stefan Jović dodao 4 poena i asistencije.