Partizan u Evropi? Čeka se "vajld karta"

> 12:51

Predsednik Košarkaškog kluba Partizan, Ostoja Mijailović, izjavio je da će uraditi sve kako bi Partizan ostao i sledeće godine u Evropi.

PIKSI DOVODI NEKADAŠNJEG NAPADAČA CRVENE ZVEZDE

Partizan je porazom u Ljubljani izgubio i teoretsku šansu da se plasira na završni turnir regionalne Aba lige.

Crno-belima ostaje nada da mogu do barem jednog trofeja u domaćim takmičenjima, a predsednik poručuje da će se u mesecima koji predstoje potruditi da Partizan ne ostane bez Evrope.

"Uradićemo sve kako bismo igrali Evrokup i naredne sezone. Pokušaćemo da dobijemo 'vajld kartu'. Ići ću na sastanak u Barselonu, u sedište Evrolige, da vidim šta može da se uradi. Na sve načine ću pokušati da sačuvam Partizan u Evropi", naglasio je Mijailović.

Već tokom tekuće nedelje Partizan će učestvovati na završnom turniru "Kupa Radivoja Koraća" u Nišu gde će pokušati da osvoji prvi trofej posle nepune četiri godin

Partizan je poslednji put osvojio trofej u sezoni 2013/14, kada je osvojio titulu prvaka Srbije.

Marselo izjavom o Nejmaru zapalio fudbalsku Evropu!

Barseloni se ove dve stvari nisu desile godinama!