Košarkaši Crvene zvezde napravili su ’brejk’ protiv Partizana, a taj meč obeležio je Aleksandar Pavlović nesportskim ponašanjem

SALE JE MALO NERVOZAN: Pavlovićevi sramni potezi na derbiju!(VIDEO)

> 10:43

Pavlović, koji je jedan od najboljih i najiskusnijih igrača ’crno-belih’ u trećoj četvrtini sramotno je udario Branka Lazića u međunožje.

Akcija je tek bila u začetku, Pavlović je pokušavao da pređe na polovinu protivnika dok ga je Lazić čuvao, a posle nekoliko kontakata telom, usledio je podmukli udarac u međunožje.

Igrač domaćih dobio je tehničku grešku, što je u tom trenutku bio njegov četvrti faul.

Pavlović je bio izuzetno nervozan tokom sve tri utakmice polufinalne serije ABA lige, a u subotu se prvo sukobio sa Nikolom Kalinićem, da bi u nastavku susreta pokušao namerno da udari i Čarla Dženkinsa, nakon protrčavanja Amerikanca kroz reket.

Zvezda je u subotu u Pioniru kao gost slavila 95:85 i tako stigla na korak do finala ABA lige.