Rezultat meča u kineskom gradu Makau po setovima bio je 20:25, 25:23, 25:19, 26:24.

Srbija bez završnog turnira, poraz od Koreje

> 08:34

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pretrpela je peti poraz u ovogodišnjem Gran Priju, pošto je rano jutros izgubila od Južne Koreje sa 3:1, i tako ostala bez završnog turnira ovog takmičenja.

Srbija je dobila prvi set, a u drugom je imala 22:18, ali je tada Koreja napravila preokret i izjednačila. Posle toga se razvila velika borba, ali je Srbija izgubila treći set.

Srbija je tada izgubila sve šanse da se plasira na završni turnir, tako da je selektor Zoran Terzić u četvrtom sezu potpuno izmenio sastav, i pružio šansu igračicama koje do tada nisu mnogo igrale.